Imprezy

KLUB KRAJOZNAWCÓW „BLIZA”

Witamy!

Witamy wszystkich serdecznie na nowej stronie Oddziału Morskiego PTTK !
Miłego przeglądania informacji o nas oraz aktualności na temat naszej działalności i klubów.

Oddział Morski PTTK w Gdyni

*****************

Oddział Morski PTTK

serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na:

Oddział Morski PTTK

Klub Podróżnika

serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na:

prezentację Alicji Wrzosek pt."Ukraina zachodnia - na szlakach dawnych kresów wschodnich Polski". Prelekcja odbędzie się we wtorek, 14 stycznia 2020 r. godz. 17.00 w InfoBox, ul.Świętojańska/ul. 10 Lutego (I piętro).

I. zrealizowano

Klub Krajoznawców BLIZA zaprasza w poniedziałek 30 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 pod pomnik Eugeniusza Kwiatkowskiego, ul. 10 Lutego na złożenie kwiatów w rocznicę urodzin wielkiego Polaka, budowniczego naszego miasta. Po uroczystości zapraszamy na wędrówkę krajoznawczą do Sopotu. O godz. 12.36 autobusem nr „S” pojedziemy do Orłowa i dalej na molo aby uroczyście zakończyć rok turystyczny 2019 i powitać zbliżający się rok 2020. Następnie udamy się pieszo do Sopotu i o godz.16.00 spotkamy się w Sopockim Miasteczku Noworocznym na Placu Przyjaciół Sopotu. Powrót do Gdyni ok. 17.00. Zapraszamy członków i sympatyków PTTK na zakończenie roku turystycznego.

II.  zrealizowano

Klub krajoznawców „BLIZA” O/M PTTK Gdynia zaprasza na wycieczkę sylwestrową w dniu 31.12.2019 r. na trasie  Gdańsk - Osowa –  Gdynia Źródło Marii. Odjazd PKM z Gdyni Głównej o godz.10,10 do Osowej. Możliwość wsiadania na przystankach Gdynia Stadion, Gdynia Karwiny.

Ilość km: 8. Zdobywamy punkty do odznak turystyki kwalifikowanej; OTP, Turysta Przyrodnik, ROK, OFK. Powrót około godz..14.00.

III.  zrealizowano

Klub Krajoznawców” BLIZA” O/M PTTK Gdynia zaprasza na wycieczkę 05.01.2020 r.(czwartek) na trasie Luzino-ścieżka przyrodnicza. Odjazd pociągu REGIO z Gdyni Głównej do Luzina o godz.9.38. Ilość km: 10. Zdobywamy punkty do odznak turystyki kwalifikowanej: OTP, Turysta przyrodnik, OFK, ROK. Powrót około godz,15.00. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy kochają spotkanie z przyrodą i chcą poznać okolice zamieszkania innych turystów.

.